By315 - Apto Sofisticado | Metro Brooklin 500M

  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

1-pokojowy apartament By315 - Apto Sofisticado | Metro Brooklin 500M São Paulo jest usytuowany około 10 min jazdy autem od takich obiektów jak Stadion Morumbi, maksymalnie 350 m od stacji metro Brooklin. Oferujączewnętrzny basen, apartament może pomieścić do 2 gości w dzielnicy Itaim Bibi.

Apartament zapewnia również 1 łazienkę. W łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.

Wraz z udogodnieniami do samodzielnego przygotowywania posiłków, takimi jak pełnowymiarową kuchnią, obiekt noclegowy zapewnia gościom jadalnię.

Centrum kongresowe WTC Events Center znajduje się w odległości 2 km, a lotnisko Congonhas jest oddalone o 5 km. Muzeum obrazu i dźwięku leży w około 6 km stąd.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near By315 - Apto Sofisticado | Metro Brooklin 500M São Paulo
Loft C/ Mezanino - Pe-Direito Alto - Ate 4 Pessoas
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Loft C/ Mezanino - Pe-Direito Alto - Ate 4 Pessoas

9.3
Wspaniały 31 opinii
3 m od nieruchomości
Studio P/ 3 | 2 Camas | Otima Localizacao +Piscina
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio P/ 3 | 2 Camas | Otima Localizacao +Piscina

127 m od nieruchomości
A 3 Min Do Metro! Studio Completo E Aconchegante
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

A 3 Min Do Metro! Studio Completo E Aconchegante

10
Wyjątkowy 1 opinia
169 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    4,6 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    12 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Dostęp do Internetu

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Centrum fitness

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Recepcja czynna 24h na dobę
    • Pralnia
    • Pralnia chemiczna

    Odpoczynek

    • Basen zewnętrzny

    W pokojach

    • Klimatyzacja

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 22:00
    Wyjazd: od 06:00 do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament By315 - Apto Sofisticado | Metro Brooklin 500M akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament By315 - Apto Sofisticado | Metro Brooklin 500M nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie By315 - Apto Sofisticado | Metro Brooklin 500M jest kuchnia?
      W apartamencie By315 - Apto Sofisticado | Metro Brooklin 500M goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z lodówką i płytą grzejną.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    4,6 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    12 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    By315 - Apto Sofisticado | Metro Brooklin 500M São Paulo

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij